Telif Hakkı

 

Yasal Uyarı

Sitemizde yayınlanan özel içeriklerden kaynak göstermek şartıyla alıntı yapılabilir. Ancak kaynak olarak yazılan site ismimizden sitemizin anasayfasına aktif link verilmesi gereklidir. Örnek: Kaynak:www.calisanlar.net ya da (www.calisanlar.net)

www.calisanlar.net portalında başka kaynaklardan alıntılanan içerikler, kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanır. Sitemizde, telif hakkına sahip olduğunuz haber, yazı, makale, program, fotograf, resim vb. gibi herhangi bir çalışmanız varsa ve bunun sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız lütfen "calisanlarmail@ gmail.com" mail adresine, ilgili konunun linkini de belirterek mail atınız. İlgili konu hemen sitemizden kaldırılacaktır.

Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay almadan anında siteye yazabilmektedir, Bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, web sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. ÇALIŞANLAR PORTALI içerisinde geçen her tür haber ve analizler sadece okuyucuyu bilgilendirmek amacıyla kullanılmıştır. Herhangi bir yazının içeriği nedeni ile site yönetimi sorumlu tutulamaz.

www.calisanlar.net