Kullanım Şartları

Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları

İşbu internet sitemizin adresi www.calisanlar.net'tir. Calisanlar.Net yönetimi hiç bir yere haber vermeksizin sitenin yayın hayatına son verebileceği gibi, sitemizde yayınlanan içeriklerinden maddi bir menfaat elde etmek isteyenlerin uğrayacağı zararlardan, hiç bir koşulda sitemiz sorumlu değildir.

 

  • Calisanlar.Net'e giriş yaparak ya da kullanarak Gizlilik Sözleşmesi’ni ve Kullanım Şartları'nı kabul etmiş olursunuz.
  • Calisanlar.Net, e-posta adresinizi kesinlikle istenmeyen mail gönderimi yapmak için kullanmaz.
  • Calisanlar.Net'teki herhangi bir içerik kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
  • Calisanlar.Net, gerekli görürse iş bu Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanın Şartları’nın hükümlerini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
  • Calisanlar.Net kaynak göstererek yaptığı yayımlardan ve yazarlarının yazılarından sorumlu değildir. Bu durumda sorumlu kaynak gösterilen merci ya da yazarların kendileridir.
  • Calisanlar.Net sitesinde yer alan içerikler bilgi amaçlıdır ve doğruluğu tarafımızdan garanti edilmemektedir. Bu nedenle Calisanlar.Net sitesinin yayınlarından 3.kişilerin göreceği maddi ve manevi zararlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.
  • Calisanlar.Net, ziyaretçilerinden elde ettiği bilgileri üçüncü kişilere bir sözleşme karşılığı veremez ve site içerisinde yayınlayamaz. Ancak istatistik amaçlı kullanılanlar ile üyelerin mail adreslerine yayın politikamıza uygun gönderilen içerikler müstesna
  • Üyeler, Kullınıcı kodu, üyelik ismi, nickmane...gibi alanlarda isim oluştururken genel ahlaka ve manevi değerlere hakaret içeren ya da reklam ve ilan yapma maksadı taşıyan ifadeler kullanamazlar. Aksi takdirde kendilerine haber verilmeksizin üyelikleri iptal edilecektir.

 

Bu anlaşma “Üye”nin web sitesinde üyelik kaydını tamamlaması ile yürürlüğe girer. Üye bahsi geçen işbu sözleşmeyi kabul etmekle, sözleşmenin ekleri, site içerisinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve Hizmetlere ilişkin  Calisanlar.Net tarafından yapılmış bütün beyanları da baştan kabul etmiş sayılır. Üye bahsi geçen beyanlarda belirtilen her türlü hususa uygun olarak davranacağını kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

-Sözleşme hükümlerine aykırı materyallerin  Calisanlar.Net  sitesine göndermiş olan ÜYE’nin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın www.calisanlar.net yönetimi tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.