İş Bankası Memur Ve Güvenlik Görevlisi Alımı

T.C. İş Bankası lise, önlisans ve lisans mezun Türkiye geneli başvuruların alınacağı ilanlarda Çağrı merkezi memur alımı ve Güvenlik görevlisi alım sınavı yapılacaktır. Alımlara başvuru son tarih 18 Nisan 2018 dir.

Günlük olarak tüm kamuya personel alımlarını sizlere ulaştırırken diğer bir taraftan büyük çaplı özel iş ilanları ile bankaların personel alımı için yayınlandıkları ilanları sizler için yayınlıyoruz. Türkiye İş Bankası çağrı merkezi memuru, özel güvenlik, müfettiş yardımcısı alım ilanları yayınladı. Başvurular başlamış olup 18 Nisan 2018 de sona erecektir.

Güvenlik görevlisi alımı için en az lise mezun (önlisans ve lisans mezunlar başvurabilir), 25 yaşını bitirmemiş olmak, İstanbul’da ikamet eden ve edebilecek, askerlik görevini tamamlamış, silahlı özel güvenlik sertifikası olan adayların başvurusu kabul edilecektir. Başvurusu 18 Nisan 2018 de sona eriyor.

Memur Alımı (Çağrı Merkezi) için 30 yaşını bitirmemiş, askerliği ertelemiş veya bitirmiş, üniversitelerin aktüerya, bankacılık, ekonometri, ekonomi, halkla ilişkiler, hukuk, iktisat, istatistik, işletme, kamu yönetimi, maliye, matematik, muhasebe, sermaye piyasası, sigortacılık, uluslar arası ilişkiler ve uluslar arası ticaret bölümü mezunların başvuruları alınacaktır. Başvuru son tarih 30 Nisan 2018 dir.

Müfettiş yardımcısı için Üniversitelerin en az 4 yıl süreyle eğitim veren fakültelerinin ya da en az 4 yıl süreyle eğitim veren yüksekokullarından mezunları başvurusu kabul edilecektir. Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış ya da en erken 2018 yılı Aralık ayına kadar erteletmiş olmak. İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bildiğini belgeleyenlerin başvurusu kabul edilecektir.

İş Bankası Memur ve Güvenlik Görevlisi alım kılavuzu ve başvuru yapmak için tıklayınız.